02.12.2013

Darowizna na rzecz Oddziału Dziecięcego

W Szpitalu Na Wyspie Sp. z o.o. realizowana jest obecnie inwestycja polegajacą na gruntownej modernizacji Oddziału Dziecięcego. W jej ramach powstaną nowe sale chorych z węzłami sanitarnymi, zmodernizowane zostanie zaplecze kuchenne oraz gabinet zabiegowy, zostanie wymieniona instalacja elektryczna.

Wszystkich chętnych chcących wesprzeć Szpital w zakupie mebli i wyposażenia dla Oddziału Dziecięcego prosimy o wpłaty na konto:

Bank BPH SA:  32 1060 0076 0000 3200 0080 9303

W tytule przelewu prosimy wpisać: "Wpłata na rzecz Oddziału Dziecięcego"