05.01.2021

Szczepienia populacyjne przeciwko COVID-19

Link do szczegółowych informacji na temat szczepień przeciwko COVID-19:

UWAGA!

Informujemy, że wszystkie terminy szczepień dla seniorów
w naszej placówce są zajęte do 31 marca 2021 r.

Zapisy na terminy szczepień od 1 kwietnia 2021 r. będą możliwe wraz z kolejnymi dostawami szczepionek.

O wznowieniu zapisów na szczepienia poinformujemy na naszej stronie.

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia i NFZ, nadal jednak istnieje możliwość zgłoszenia chęci zaszczepienie się. Można to zrobić:

Za pomocą infolinii szczepień przeciwko COVID-19
 pod numerem: 989

Za pomocą aplikacji e-rejestracja na stronie pacjent.gov.pl

Za pomocą formularza:

Wysyłając SMS o treści: SzczepimySie
pod numer: 664 908 556

W celu usprawnienia procedury szczepinia prosimy - jeśli istnieje taka możliwość - o pobranie, wydrukowanie i wypełnienie poniższego kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem.

W sprawie potwierdzenia lub odwołania terminu szczepienia w naszej placówce, prosimy o kontakt z Punktem Szczepień przy ul. Skarbowej 2 w Żarach
pod numerem: 68 47 57 602