Fundacja Kwiat Kobiecości z mikołajkową wizytą

Oddział Ginekologiczny Położniczy Szpitala Na Wyspie podobnie jak w roku ubiegłym odwiedziły przedstawicielki Stowarzyszenia Kwiat Kobiecości – Ogólnopolskiej Organizacji na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy.

Misją organizacji jest pomoc każdej kobiecie, która zmaga się z rakiem szyjki macicy i jajnika oraz tym, które mogą być nimi zagrożone. Donata Wojnicz – Szefowa Lubuskiego Oddziału Stowarzyszenia wraz z przedstawicielką Lubuskiego Oddziału NFZ, ubrane w stroje Świętego Mikołaja przekazały pacjentkom Naszego Szpitala upominki świąteczne zafundowane przez Partnerów inicjatywy.

Fundacja Kwiat Kobiecości z mikołajkową wizytą