Koncepcja rozbudowy Szpitala Na Wyspie

Rozbudowa powiatowego Szpitala Na Wyspie w Żarach to największa inwestycja w służbę zdrowia w historii Powiatu Żarskiego. Pierwsza część prac (dobudowanie nowej oraz termomodernizacja starej części budynku) dobiega końca. Po zakończeniu prac, oddział dziecięcy i ginekologiczno-położniczy zyskają dodatkową powierzchnię, przybędzie także pomieszczeń na potrzeby pracowni diagnostycznych, sali porodowej i operacyjnej oraz apteki szpitalnej. Szpital zostanie scentralizowany, co bezpośrednio wpłynie na jakość świadczonych usług i komfort leczonych pacjentów.
Wizualizacja przedstawia również koncepcję dobudowy budynku, do którego w przyszłości zostałby przeniesiony oddział chorób wewnętrznych, oddział geriatryczny oraz zakład rehabilitacji.