21.07.2017

Trwa rozbudowa Szpitala Na Wyspie

Drugi etap inwestycji realizowany przez Firmę Janbud idzie pełną parą. Rozbudowa pawilonu nr 2 pozwoli na pozyskanie dodatkowej powierzchni na potrzeby oddziału położniczo-ginekologicznego, dziecięcego, a także umożliwi centralizację całej sfery diagnostycznej. Powstaną m.in. dodatkowe sale chorych o wysokim standardzie, gabinety zabiegowe i dodatkowa, komfortowo urządzona sala porodowa.

Budynek ma już okna, elewację, a także ściany działowe określające powierzchnię poszczególnych pomieszczeń wewnątrz budynku. Prowadzone są roboty dachowe oraz prace w patio powstałym po połączeniu starego i nowego obiektu. Będzie ono pełniło rolę strefy wypoczynkowej i placu zabaw dla małych pacjentów.

Rozbudowa szpitala