28.06.2021

Punkt szczepień na basenie Wodnik zawiesza działalność

Informujemy, że z dniem 29 czerwca zawiesza działalność punkt szczepień na basenie Wodnik przy ulicy Telemanna 1 w Żarach.

Jednocześnie informujemy, że szczepienia przeciwko COVID-19 będą w dalszym ciągu kontynuowane w punkcie szczepień mieszczącym się w budynku przychodni specjalistycznych przy ul. Skarbowej 2 w Żarach.

Wszystkich chętnych do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 zapraszamy do rejestracji:

Za pomocą infolinii szczepień przeciwko COVID-19 pod numerem: 989,

Bezpośrednio wybierając termin na stronie:

Wysyłając SMS o treści: SzczepimySie
pod numer: 664 908 556 lub