Mikołajki w Szpitalu Na Wyspie

Tradycyjnie, 6 grudnia wszystkie dzieci przebywające na oddziałach Dziecięcym i Ginekologiczno-Położniczym zostały obdarowane pluszowymi i słodkimi upominkami. Upominki wręczali Starosta Żarski Józef Radzion, Wicestarosta Małgorzata Issel oraz przedstawiciele Szpitala Na Wyspie: Prezes Jolanta Dankiewicz, Lekarz Naczelny Rafał Kołsut i Pielęgniarka Naczelna Joanna Fogel.
Przedstawicele Powiatu Żarskiego mieli również okazję obejrzeć nowe sale Oddziału Dziecięcego w nowo wybudowanym skrzydle szpitala.

Mikołajki w Szpitalu Na Wyspie